Čoskoro v kamennej predajni

Remeselná pekáreň
Klasy Prešov Solivar

Kvalitná remeselná pekáreň so širokou ponukou pečiva, chlebov, talianských pečív ako Focaccia alebo Ciabatta. V pekárni klasy nájdete Náš slaný karamel a tiež širokú ponuku sladkého pečiva z ktorých muffiny obsahujú náš slaný karamel. Ak hľadáte kvalitné pečivo na sekčove alebo solivare, Klasy sú vašou voľbou.

Remeselná pekáreň 
Rustik Prešov Šváby

Krásna, voňavá pekáreň s poctivým pečivom. V tejto pekárni nájdete rôzne druhy chlebov pre každý deň ako chlieb makový alebo sezamový. Tu tiež nájdete širokú ponuku slaného pečiva. Ak bývate na šváboch alebo cestujete za prácou smerom na Košice, určite sa zastavte v tomto podniku. Môžete si tu kúpiť napríklad aj, slaný karamel :-)

Predajňa alkoholu ROKO
Prešov Sekčov

Správna oslava sa nezaobíde bez dobrej fľaše. Oslávenec alebo kolega si zasa na sviatok či koniec roka zaslúži darčekový košík. S týmto všetkým vám pomôžeme. ROKO je miesto kde nájdete všetko, aj dobrú fľašu a aj darčekový kôš, s našim karamelom.

Matteo Cucina
Pomôcky a produkty pre cukrárov a výrobu
Mesto Košice

Najkrajšiu predajňu s pomôckami pre cukrárov so širokým sortimentom pre každého fanúšika pečenia nájdete na drevenom trhu v Košiciach. V ponuke majú tiež všetky druhy slaného karamelu ktorý si môžete kúpiť aj cez ich eshop spolu s inými surovinami na pečenie. Prajeme príjemné prezeranie.

Jurova Špajza
Drafter

Šuhajíci pri panvici

Partia šikovných kuchárov vytvárajúcich zážitky na počkanie používa slaný karamel tiež. Ten náš. Ďakujeme za prejavenú dôveru a odporúčame jesť veľa.

DUBLIN CAFE PREŠOV

Najlepšia kaviareň v meste Prešov ponúka ku kvalitnej káve aj domáce zákusky. V prípade že si na tom svojom nájdete slaný karamel, nájdete si karamel náš. Ďakujeme.

kredenc.

V centre Bardejova sa nachádza rozkošný podnik so širokou ponukou kvalitných, remeselných potravinových výrobkov, korenia, potravín či osvieženia. Na tomto mieste nájdete Slaný karamel tiež.

Vinotéka pod vinbargom

Kvalitné Víno? Výborný Slaný karamel? V jednoduchosti je krása a pred pekným večerom alebo víkendom sa vám odporúčame zastaviť práve tu.